Sex Oyunları
El altından satılırdı şimdiki porno cd'ler gibi bir şeydi. Şimdi ne kadar komik geliyor, sanki FBI ajanlarıymışızda çok gizli bir görev yapıyormuşuz gibi büyük ehemniyetle oyun satan dükkandan alınırdı. Hehehe!

Tek boyutlu bir kadın ve tek boyutlu bir adam muhtelif odalarda birkaç pozisyonda takılıyordu. Amaç joystick yardımıyla adamı ileri geri hareket ettirip enerjisi tükenmeden (pardon!) boşalmasını sağlamaktı. Sonra hooop başka bir odada başka bir levele geçilirdi.

Gece 12'den sonra oynanır, anne baba yatırılır "oouuvvv çok uykum var bak nasıl da esniyorum" imajıyla odaya gidilir ve oynanmaya başlanırdı. Artık fantazinin de bini bir para!
kook

Bu oyunlardan en bilineni ve en ünlüsü LARRY 7'iydi. 12-18 yaş arasında PC'si olan herkes bitirmiştir bu oyunu sanırım.
ironbird

Peki ya birbirinden güzel kızları soymak için saatlerini strip poker partilerinde heba etmeyen delikanlı var mıdır aramızda?
Satanik

samantha fox'lu strip poker vardı. soyacaz göğüslerini görcez diye heba olurduk. saatlerce uğraşıp sütyene kadar gelirdik sonra bi anda 3-5 el kaybederdik ve giyerdi bi anda paltosunu. giyinmesi ile oluşan asabiyet tecavüz ve şiddet duygularımızın doruğa çıkmasını sağlardı.
nelanbu

Amiga'daki anlamsız bedroom olympics'i ve muhteşem sex games'i unutmayalım.
Yiit

Commando »
zuxxi.com | Geyiks Arşiv
In replica watches uk the metal strap, stainless steel is rolex replica uk the most common material, compared to other metal materials, it is cheap, durable, also known as uk replica watchesstainless steel. Disadvantages are easy to have scratches. Stainless steel was discovered in the mid-19th century by Krupp, of Essen, Germany, and was widely used by the swiss replica watches public in the 1950s.
General brands are replica watches stainless steel 316L stainless steel, its replica watches ukcorrosion resistance and wear resistance are better, the surface can be rolex replica electroplated or not plating, only polishing or sandblasting, sand processing, the swiss replica watches formation of different effects of a three-dimensional appearance effect.