Otomatik Kalem Kutuları
ilkokuldayken düğmeli kalem kutuları çok modaydı, üzerinde 4-5 tane düğme olurdu bunların. bi düğmeye basınca kalem kutusunun bi tarafindan kalemtraş, başka bi düğmeye basınca başka bi tarafından silgi falan çıkardı. bu kalem kutularına sahip olmak itibar meselesiydi bizim sınıfta. ilk alan vatandaş hiç unutmam acaip popüler olmuştu. daha sonra ben de kendime aldırmıştım ama orjinalliği kalmamış olduğundan beklediğim ilgiyi görememiştim.
jitter

bi süre sonra yalama olur, kendi kendine orası burası açılıverirdi...
Harpi

En popüler muhabbet de, kalem kutusunun üstündeki "push" düğmesine yapılan çok dahiyane "Anaaaa bak ne dio ne ayııp" gibisinden şakalardı.
abinnet

bu kalem kutularının yanılmıyorsam cetvel konulan yerin kapağına silgi koyardım, düğmeye basınca mancınık görevi görürdü.
teaspoon

Karton Promosyonlar »
zuxxi.com | Geyiks Arşiv
In replica watches uk the metal strap, stainless steel is rolex replica uk the most common material, compared to other metal materials, it is cheap, durable, also known as uk replica watchesstainless steel. Disadvantages are easy to have scratches. Stainless steel was discovered in the mid-19th century by Krupp, of Essen, Germany, and was widely used by the swiss replica watches public in the 1950s.
General brands are replica watches stainless steel 316L stainless steel, its replica watches ukcorrosion resistance and wear resistance are better, the surface can be rolex replica electroplated or not plating, only polishing or sandblasting, sand processing, the swiss replica watches formation of different effects of a three-dimensional appearance effect.